Zakończenie roku szkolnego 2011/12

14 lipca zebraliśmy się na Mszy św. w polskim kościele w Manchesterze, a następnie przeszliśmy do sali parafialnej gdzie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Jak zwykle sala była pełna uczniów, nauczycieli i rodziców, gościliśmy również jak co roku naszych kombatantów z SPK (założyciele szkoły) oraz Konsula Generalnego RP w Manchesterze Piotra Nowotniaka z małżonką Agnieszką.
Po przywitaniu zebranych przez panią Kierownik Szkoły Barbarę Goodwin uczniowie zaprezentowali krótką część artystyczną o tematyce wakacyjnej, a następnie odbyło się wręczenie nagród i świadectw.
Tradycyjnie wszystkie dzieci z najmłodszych klas otrzymały oprócz świadectw nagrody za swoją pracę w ciągu roku szkolnego wręczone przez panią Kierownik i swoich nauczycieli, natomiast nagrody wyróżniającym się uczniom klas starszych wręczyli pani Kierownik Szkoły oraz pan Konsul. Również tradycyjnie już, nagrody Manchester Supplementary School Network otrzymali najlepszy uczeń – w tym roku Marcin Hagedorn oraz nauczyciel – w tym roku Jan Czerski.
Nowością były dyplomy „Przyjaciel Szkoły” wręczone wyróżniającym się wolontariuszom  oraz innym osobom pomagającym szkole – otrzymali je państwo:
Karolina Ratajewska, Tomasz Kasiński, Krzysztof Rojek, Sławomir Bręda oraz Konsul Generalny z małżonką.
Zdjęcia z uroczystości można oglądać w galerii.

Wszystkim życzymy zasłużonego wakacyjnego odpoczynku i do zobaczenia we wrześniu!