W sobotę 22 października w szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas 1. Była to pierwsza taka uroczystość w historii naszej szkoły.

Uczniowie byli bardzo przejęci, ale zadowoleni i uśmiechnięci. Dumnie wkroczyli do auli, gdzie mieli ślubować przynależność do naszej szkolnej społeczności. Wszyscy wyglądali bardzo elegancko i uroczyście.

Tam na nich czekali już pani kierownik Danuta Antonik, nauczyciele, rodzice oraz inni zaproszeni goście. Całość poprowadziła p. Grażyna Kołodziejek- Shitta – nauczycielka kasy 1A, która była również autorką scenariusza uroczystości. Oczywiście nie brakowało zaangażowania p. Marty Dawiczewskiej – nauczycielki klasy 1B oraz asystentek z obu klas. Uczniowie pochwalili się swoimi umiejętnościami wokalno-recytatorskimi. Również starsi koledzy z klasy 4 przygotowali dla „pierwszaków” bardzo miłe i ciepłe powitanie .

Po takim wstępie przeszliśmy do sedna uroczystości, czyli samego ślubowania. Dzieci przyrzekały być dobrymi uczniami i Polakami na szkolny sztandar. Po czym pani kierownik, przy pomocy oooogromnego ołówka , mianowała każdego z osobna na ucznia naszej szkoły. Dzieci na pamiątkę otrzymały dyplom oraz teczkę z nazwą i szkolnym logo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.