Podsumowanie spotkania „Rodzice Dzieciom” nr 2

Program “Rodzice Dzieciom” został   wzbogacony  o wspaniałe spotkanie z panem Michałem Dylewskim w dniu 25.04.2015.

Pan Dylewski jest inżynierem Sterowania Ruchem Kolejowym,  absolwentem Politechniki Warszawskiej, od 13 lat budującym swoją karierę zawodową w wymarzonym zawodzie w Wielkiej Brytanii.

Nasi uczniowie zapoznali się z bardzo bogatym życiorysem i doświadczeniami zawodowymi naszego Gościa. Mogli się osobiście przekonać jak można realizować swoje pasje życiowe i zawodowe na bazie solidnego wykształcenia. Padło mnóstwo ciekawych pytań a prelegent z wielkim zaangażowaniem udzielił wyczerpujących odpowiedzi. Dowiedzieliśmy się o przyszłych szeroko zakrojonych inwestycjach w infrastrukture  transportu kolejowego w Wielkiej Brytanii,  które zapewne stwarzą  ogromne możliwości rozwoju zawodowego dla przyszłych inżynierów. Zdjęcia ze spotkania w galerii.

Uczniowie po spotkaniu byli bardzo zadowoleni, co będzie nas motywować do organizacji podobnych spotkań czyli kontynuacja w tym i przyszłym roku szkolnym.

Marta Błyszczyk,
Przewodnicząca Rady Rodziców