ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2010/11

2 lipca Mszą św. a następnie uroczystością w sali parafialnej zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Kierownik Szkoły, p. Barbara Goodwin przywitała tam licznie zgromadzonych uczniów z rodzicami i nauczycielami oraz gości – Konsula Generalnego p. Piotra Nowotniaka z małżonką oraz członków Zarządu SPK z honorowym Prezesem p. Józefem Królczykiem.
Następnie, po podsumowaniu bieżącego roku, uczniowie zaprezentowali część artystyczną – piosenki i wiersze, skecz „Biurokrata na wakacjach”, a także skecz taneczny „Jezioro Łabędzie”.
Następnie przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 odebrali swoje świadectwa i nagrody, po czym pani Kierownik przy pomocy Konsula wręczyła świadectwa i nagrody najlepszym uczniom z klas od 4 podstawowej do I licealnej. Towarzyszyły im słodkie upominki ufundowane przez Konsulat.
Na koniec nauczyciele rozdali świadectwa pozostałym uczniom ze swoich klas i rozpoczęły się wakacje.
Spotkamy się na rozpoczęciu roku szkolnego w kościele i sali parafialnej 10 września.
Udanych wakacji!

Zapraszamy do galerii.