ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2009/2010

10 lipca uroczyście zakończyliśmy kolejny pracowity rok szkolny.
Po Mszy św. przeszliśmy do sali parafialnej, gdzie Kierownik Szkoły, p. Barbara Goodwin przywitała licznie zgromadzonych uczniów z rodzicami oraz gości – Konsula Generalnego p. Piotra Nowotniaka z małżonką, członków Zarządu SPK zPrezesem Dr Andrzejem Różyckim i honorowym Prezesem p. Józefem Królczykiem oraz państwa Starczewskich, którzy w wyjątkowy sposób wspomogli naszą szkołę w tym roku, organizując wśród gości w trakcie swojej uroczystości rodzinnej zbiórkę funduszy, które przekazali szkole.
Następnie, po podsumowaniu działalności szkoły w bieżącym roku, uczniowie zaprezentowali krótką część artystyczną – piosenki i wiersze o wakacjach, a także poloneza.
Po części artystycznej rozpoczęło się wręczanie nagród i świadectw dla najlepszych uczniów, w czym aktywnie uczestniczył pan Konsul, który również ufundował słodkie upominki wszystkim uczniom.
Na koniec nauczyciele rozdali świadectwa uczniom ze swoich klas i można już było rozpocząć upragnione wakacje.
Spotkamy się ponownie, rozpoczynając kolejny rok szkolny 11 września, a na razie – udanych wakacji!

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.