Dyżury rodziców

W związku ze wzrostem liczby uczniów i zwiększonym zapotrzebowaniem na wolontariuszy do pomocy w bieżącej obsłudze szkoły, zostaliśmy zmuszeni do wprowadzenia – wzorem innych szkół polonijnych – obowiązkowych dyżurów rodziców.
Każda rodzina jest zobowiązana do wykonania 2 dyżurów w ciągu roku szkolnego – w soboty w trakcie zajęć szkolnych, w niedziele mszy szkolnych w kawiarence sali parafialnej, przy obsłudze uroczystości szkolnych (rozpoczęcie i zakończenie roku, akademie, jasełka, itp.).
Przy opłacaniu czesnego pobieramy kaucję w wysokości £30, która zostanie w całości zwrócona po wykonaniu drugiego dyżuru.

Na dyżury można zapisać się:
– osobiście w administracji szkoły
– mailem pod adresem [email protected]
– telefonicznie u koordynatora dyżurów pod numerem 07907848622

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi dyżurów na osobnej podstronie.

Przy okazji pragniemy podkreślić, że kaucja nie jest podwyżką czesnego, które od 5 lat pozostaje na niezmienionym poziomie. W ostatnich latach nie pobieramy również żadnych opłat za podręczniki ani pozostałe materiały szkolne.
Rada Opiekuńcza