Komunikat na grudzień 2014.

W sobotę 6 grudnia naszą szkołę odwiedził św Mikolaj, który spotkał się z uczniami każdej klasy i obdarzył ich prezentami. Zdjęcia będzie można oglądnąć w naszej galerii, a w styczniu będzie można kupić zdjęcia z odwiedzin św Mikołaja.

Spowiedź adwentowa dla uczniów naszej szkoły odbędzie się 13-grudnia w kaplicy St Bede’s College.

W niedzielę 14 grudnia o godz. 12.00 jest nasza kolejna szkolna Msza. Liturgię Słowa przygotowuje klasa 6. Prosimy o liczny udział uczniów i rodziców.

Uczniowie do klasy 6-tej włącznie otrzymali role na Jasełka, które odbędą się w Sali Parafialnej 1 lutego 2015r po Mszy św. o godz. 12.00. W tym roku szkolnym przygotowują je Siostra Teresa Kos, p. Iga Rutkowska i p. Agnieszka Hoffman, do których proszę kierować wszelkie pytania związane z Jasełkami. Już teraz serdecznie Państwa zapraszam.

W soboty 20.12, 27.12 2014 oraz 3.1.2015 nie będzie zajęć szkolnych (przerwa bożo-narodzeniowa.) Do szkoły wracamy w sobotę 10.01.2015.

8-go lutego w Lowry Centre odbędzie się spektakl polskiego tańca i śpiewu w wykonaniu Polskich Zespołów Folklorystycznych. Dalsze szczegóły na stronie szkolnej.

Zapraszam do regularnego odwiedzania naszej strony internetowejwww.polskaszkolamanchester.org. oraz szkolnego facebooka. Znajdziecie tam państwo wiele ciekawych i przydatncyh informacji.

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku życzę radosnych

Świąt w cieple rodziny, zdrowia i energii na co dzień oraz uśmiechu i życzliwości na

każdy dzień Nowego Roku.

kierownik szkoły