Sobotnie Apele

Wróciliśmy do nauczania stacjonarnego – Zapraszamy do Saint Paul w każdą sobotę!

Sobota 14/03/2020.

1. Zgodnie z zapowiedzią, w tę sobotę wszystkie zgubione lub pozostawione rzeczy, zostaną zniszczone lub przekazane organizacji charytatywnej. Jeszcze w tę sobotę można je odbierać ze stołówki do godz. 9.30.

2. Nagranie programu z profesorem Miodkiem odbyło się w sobotę 7 marca z udziałem klasy 2A. Emisja programu z naszymi uczniami odbędzie się na antenie TVP Polonia w dniu 4 kwietnia 2020 r. o godz. 17:00 (czasu polskiego), a powtórka 5 kwietnia o godz. 01:20 (w nocy czasu polskiego). W tym terminie program zostanie również umieszczony na kanale Youtube. Zachęcam do obejrzenia.

3. Zapisy rodzeństwa na rok szkolny 2020 – 2021 odbędą się w stołówce w soboty 2, 9, 16 i 30 maja od godz. 8.50 do 9.50 i od 12.00 do 12.30. Przy zapisie należy wypełnić formularz rejestracyjny i wpłacić zaliczkę w wysokości 50 funtów która będzie odliczona od czesnego.

4. Coroczny ogólnokrajowy konkurs ortograficzny odbędzie się w sobotę 25 kwietnia. Etap lokalny w naszej szkole zaplanowano na 28 marca. Dyktando będzie poprowadzone dla dwóch grup wiekowych 8 – 11 lat i 12 – 16 lat. Proszę zachęcić dzieci do wzięcia udziału w konkursie. Wyniki etapu lokalnego zostaną ogłoszone na apelu w sobotę 4 kwietnia.

5. Zachęcam do zapisywania się na kolejny dyżur sprzątania kościoła w sobotę 2 maja.

6. Osoby pozostające w szkole po apelu (dyżurni, goście, interesanci) proszone są o zaparkowanie pojazdów wzdłuż płotu lub boiska „astro turf”.

Sobota 07/03/2020.

1. Sprzątanie kościoła serdecznie dziękuje państwu Węgrzyn, Pawlikowskim i Markowi którzy pomogli w dyżurze. Kolejne dyżury w sobotę 2 maja i 4 lipca. Zapisy w recepcji szkoły.

2. Kaziuk: doroczny festyn, z którego dochód jest przeznaczony na potrzeby naszej szkoły. Bardzo prosimy o dotacjw w postaci: książek, płyt DVD, zabawek, gier, bibelotów, niechcianych prezentów, vouczerów na usługi, butelek z alkoholem, kosmetyków, biżuterii itp. Artystów prosimy o piękne dzieła sztuki, twórczości ludowej i awangardowej :). Wszystkie powyższe rzeczy prosimy przynosić do administarcji szkoły lub zgłosić się do przedstawicieli Rady Rodziców.

3. Zachęcam rodziców do pomocy przy Kaziuku.

4. Kolejna Msza szkolna w niedzielę 8 marca o godzinie 12.00.

5. Zapisy rodzeństwa na rok szkolny 2020 – 2021 odbędą się w stołówce w soboty 2, 9, 16, 30 maja od 8.50 do 9.50 i od 12.00 do 12.30. Przy zapisie należy wypełnić formularz rejistracyjny i zapłacić zaliczkę w sumie 50 funtów która będzie odliczona od czesnego.

6. Kolejny Konkurs ortograficzny odbędzie się w sobotę 25 kwietnia. Etap szkolny 28 marca. Grupa młodsza 8 – 11 lat grupa starsza 12 – 16 lat. Proszę zachęcać dzieci do brania udziału w konkursie. Wyniki etapu szkolnego ogłoszone zostaną na apelu w sobotę 4 kwietnia.

8. Rodzice zostający w szkole po apelu MUSZĄ zaparkować zamochód wzdłuż ogrodzenia lub przy boisku „astro turf”.

Sobota 29/02/2020.

1. Przypominamy – w sobotę 29 lutego wywiadówka dla klasy 6B. Rodzice czekają w stołówce i zostaną zaprowadzeni do auli po apelu.

2. Kaziuk wileński w niedzielę 8 marca w Sali parafialnej. Przypominam, że jest to nasza główna doroczna impreza zarobkowa. W tę sobotę można przynosić: butelki na Tombolę, niechciane prezenty, bibeloty, zabawk (w dobrym stanie), vouchery na usługi. nowe kosmetyki. biżuterię, płyty DVD, gry itp.. Patronat nad festynem sprawuje Rada Rodziców, i najwięcej informacji można uzyskać poprzez grupę Rodzice na Facebooku.

Osoby z duszą artysty nawamiamy do tworzenia dzieł sztuki i rękodzieła twórczości ludowej jak i awangardowej :). Niezmiernie cieszą się one powodzeniem wśród naszej społeczności.

… słowem wszystkiego co nadaje się na Wielka Loterię, Tombolę, stanowisko z bibelotami, do antykwariatu, dla dzieci i dorosłych … i na stół Wielkanocny. Wszystkie te przedmioty można przynosić do administracji lub Rady Rodziców.

3. Rodziców którzy zgłosili się do sprzątania kościoła, zapraszamy do wykonania dyżuru od godz. 9.30

Sobota 15/02/2020.

1. Dzisiaj (15 lutego) wywiadówka. Proszę zapoznać się z planem umieszczonym na naszej stronie.

2. Kaziuk wileński w niedzielę 8 marca w Sali parafialnej. Przypominam, że jest to nasza główna doroczna impreza zarobkowa. Już w tę sobotę można przynośić butelki na Tombolę. Patronat nad festynem sprawuje Rada Rodziców, i najwięcej informacji można uzyskać poprzez grupę Rodzice na Facebooku.

Dodatkowo jak co roku prosimy o dotacje w postaci: książek, płyt DVD, zabawek, gier, bibelotów, niechcianych prezentów, kuponów na usługi, butelek z alkoholem, kosmetyków, biżuterii itp. Artystów prosimy o piękne dzieła sztuki i rękodzieła twórczości ludowej jak i awangardowej :).

… słowem wszystkiego co nadaje się na Wielka Loterię, Tombolę, stanowisko z bibelotami, do antykwariatu, dla dzieci i dorosłych … i na stół Wielkanocny. Wszystkie te przedmioty można przynosić do administracji lub Rady Rodziców.

3. Sobota 22 lutego jest wolna – ferie zimowe. Wracamy do szkoły w sobotę 29 lutego.

4. Szkolny dyżur sprzątania kościoła przypada na sobotę 22 lutego od godziny 9.30.