Wywiadówki i szkolenia

W ostatnią sobotę, zaraz po zakończeniu lekcji, w sali parafialnej odbyła się wywiadówka dla klas od przedszkola do III gimnazjalnej, z wyłączeniem kl. 4 podstawowej, której rodzice spotkali się z nauczycielką w budynku szkolnym w czasie trwania zajęć.
Frekwencja była rekordowo wysoka (92 rodziców), zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.
Mamy nadzieję, że w sobotę 17 marca o godz. 13.15  równie licznie przybędą do sali rodzice uczniów klas IV gimn. oraz I i II lic.
Wywiadówki są doskonałą okazją do uzyskania wiadomości o postępach dziecka oraz zadania nauczycielom pytań dotyczących programu, zajęć, egzaminów.
Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców!

Również w ostatnią sobotę  uczniowie klas licealnych wzięli udział w warsztatach przygotowujących ich do egzaminów AS i A2, które odbyły się na Manchester University, i które – według naszych absolwentów z ubiegłych lat – są zawsze interesujące i pomocne w przygotowaniach egzaminacyjnych.

18 lutego na comiesięcznej wewnętrznej konferencji nauczycielskiej (na zdjęciu), nasi nauczyciele uczestniczyli w warsztatach doskonalących, przygotowanych na podstawie obecności swoich 4 reprezentantów na warsztatach prowadzonych przez nauczycieli Polonijnego Centrum Nauczycielskiego, a zorganizowanych przez Konsulat Generalny w Manchester 3-4/12/2011.
Natomiast nauczycielka kl. II liceum Julita Perlikowska-Tomasik będzie reprezentowała północno-środkową Anglię na I Kongresie Oświaty Polonijnej w Pułtusku w dniach 22-24 czerwca br.
Regularne angażowanie się w rozmaite aktywności edukacyjne pozwala naszym uczniom i pedagogom na ciągłe doskonalenie, a szkole na utrzymanie wysokiego poziomu oferowanych zajęć.