Zebranie rodziców 8 lutego 2014 !! Ważne!!!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców na najbliższe zebranie, które odbędzie się 8 lutego 2014r. zaraz po apelu.

Omawiać będziemy sprawy organizacyjne związane z nadchodzącym Kaziukiem!! Poniżej apel dla rodziców, którzy nie zetknęli sie dotychczas z Jarmarkami Wileńskimi (Kaziuki)

Szanowni Państwo!

Serdecznie apelujemy o wszystkie dary, które możemy przeznaczyć na jarmarki.

Przyjmujemy: zabawki, bombonierki i słodycze, biżuterię, rozmaitości na stoisko „Bibeloty”, książki i płyty kompaktowe. UWAGA. NIE przyjmujemy odzieży!

Prosimy również o fanty na loterię  oraz stoisko „Tombola”- głównie napoje alkoholowe.

Do cukierni prosimy o ciasta domowego wypieku.

Wszystkie dary przyjmujemy podczas zajęć szkolnych 15-go lutego oraz 1-go marca, w sali parafialnej 16-go i 23-go lutego, oraz w sali parafialnej 2-go marca. Z góry dziękujemy.

Kaziuk jest naszą główną dochodową imprezą, a gwarna, wesoła atmosfera w tradycji Kaziuka Wileńskiego przyciąga wielu parafian i miłośników naszej szkoły. Jak co roku zapewniamy atrakcje dla dzieci, rozmaite stoiska, smaczne polskie jedzenie i ciasta domowego wypieku. Zapraszamy!