Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/17 – komunikat

Szanowni Państwo,

  1. Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w sobotę 10 września 2016 i rozpocznie Mszą św. w polskim kościele przy 196 Lloyd Street North, Manchester M14 4QB o godzinie 10.00, po której planujemy krótkie spotkanie w sali parafialnej, na którym poinformujemy o wszystkich istotnych w nowym roku szkolnym sprawach oraz pożegnamy ks. Sebstiana, który wyjeżdza do Derby.
    Serdecznie dziękuję Księdzu za opiekę duszpasterską, wspaniałą współpracę, zaangażowanie i okazaną serdeczność uczniom, gronu pedagogicznemu, radzie i rodzicom, Bóg zapłać.
  1. Zajęcia lekcyjne rozpoczynamy 17 września o godz 9.00 w Loreto High School przy Nell Lane, Chorlton, Manchester M21 7SW
  2. Poszukujemy nauczycieli do prowadzenia klas gimnazjalnych (wymagane wykształcenie kierunkowe/pedagogiczne) oraz asystentów do pomocy w klasach przedszkolnych i podstawowych 1-3 (wymagana dobra znajomość języka polskiego, wykształcenie kierunkowe/pedagogiczne mile widziane).
    Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować na adres szkolny szkola@polskaszkolamanchester.org
  3. Proszę o zapoznanie się z listem Prezes Polskiej Macierzy Szkolnej poniżej:
    list Prezesa do szkół na początek roku 2016 2017

Kierownik szkoły,
Danuta Antonik