Zapisy do szkoły i regulamin

W celu zapisania dziecka do szkoły (ew. rodzica na lekcje angielskiego) należy po zapoznaniu się z regulaminem szkolnym, wypełnić formularz rejestracyjny i dostarczyć go osobiście do administracji w wybrane niedziele pod koniec roku szkolnego w sali parafialnej polskiego kościoła w Manchesterze. O terminach informujemy w komunikatach na stronie szkolnej i Facebook’u.

Przy zapisie, w celu rezerwacji miejsca, pobieramy wpisowe w wysokości £50, która to kwota zostanie odliczona od czesnego po rozpoczęciu zajęć przez dziecko.
Możliwy jest również zapis dziecka po rozpoczęciu roku szkolnego w administracji w siedzibie szkoły, w miarę wolnych miejsc.

Aktualnie z przyczyn prawnych nie przyjmujemy zapisów do szkoły drogą elektroniczną.

Zapisy na rok szkolny 2020 – 2021 odbędą się w Sali parafialnej przy kościele Bożego Miłosierdzia w Manchesterze w niedzielę 28 czerwca i 5 lipca od godziny 11.00 do 13.30.

Przy zapisie należy wypełnić formularz rejestracyjny na rok 2020 – 2021 oraz wpłacić zaliczkę w sumie 50 funtów, która będzie odliczona od czesnego, lub zwrócona w przypadku niemożności zapisu z winy szkoły. Z powodu dużego zainteresowania, we wszystkich klasach szkoły podstawowej funkcjonują listy rezerwowe i nie możemy zagwarantować miejsca każdemu dziecku. Prosimy o nie odkładanie decyzji o zapisie na wrzesień.

Poniżej link do regulaminu szkoły.

Regulamin 

Poniżej link do strony z kalendarzami. Soboty lekcyjne, zapisy do szkoły, szkolne msze i inne uroczystości.

Kalendarz zajęć

aktualizacja 30/01/2020