WYCIECZKA DO LAXTON HALL

20-go czerwca przypada Wesoły Dzień Polskiego Dziecka w Laxton Hall, organizowany już po raz czwarty przez Polską Macierz Szkolną oraz Polska Misję Katolicką.
Odbędą się zespołowe rozgrywki sportowe: five-a-side football, dwa ognie, siatkówka i netball.
Zaplanowane są konkursy: muzyczny, taneczny i recytatorski a także zajęcia artystyczne, przejażdżki kucykiem, wyścigi w workach, z jajkiem itp.,zjeżdżalnia, tenis stołowy, strzelanie goli, ciągnięcie liny.

Zamówiliśmy trzy wygodne autokary. Uczniowie do klasy 3-ciej włącznie mogą jechać wraz z rodzicami/rodzicem. Uczniowie od klasy 4 jadą pod opieką nauczycieli.
Planujemy wyjazd o godz. 7.45 a powrót około 21-szej.

Dzieci zabierają ze sobą kanapki i napoje. W Laxton Hall będą stoiska bar-b-q. Przez cały dzień będą sprzedawane hamburgery, hot dogi i etc. W dwóch kawiarniach na terenie posiadłości Laxton Hall można będzie kupić bigos, ciasta, kawę i herbatę.

Koszt przejazdu autokarem od dorosłej osoby wynosi £10.00 a od ucznia £5.00. Połowę biletu dla każdego dziecka dopłaca nasza Polska Parafia. W tym miejscu pragnę serdecznie podziękować Ks.Proboszczowi Pawłowi
Urbankowi za ten piękny gest.

Formularz zgłoszeniowy należy złożyć wraz z opłatą do 23-go maja.

Jeżeli będziecie mieli Państwo zapytania w sprawie wycieczki proszę o
kontakt telefoniczny, e-mailowy czy osobisty.