Podsumowanie roku szkolnego 2011/2012

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy pomagali w prowadzeniu naszej szkoły w roku szkolnym 2011/2012. Z Waszą pomocą mogliśmy zorganizować szkolne kawiarenki, Kaziuka czy wyjazd do Laxton Hall. Serdecznie zapraszam tych rodziców, którzy nie mieli okazji wziąć udziału w wymienionych inicjatywach do pomocy w roku szkolnym 2012/2013.

Pozwolę sobie złożyć  specjalne podziękowania Jankowi Grzywińskiemu! Pomimo, że jego dzieci nie uczęszczają już do Naszej szkoły i nie jest już on członkiem Rady Rodziców to jednak zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc i często to On sam organizował np. kawiarenkę rodziców. WIELKIE DZIĘKI JANKU!

W związku z aktualnym remontem w St. Beds w tym roku nie będzie już zebrania, więc w imieniu Rady Rodziców życzę wszystkim udanych wakacji i do zobaczenia we wrześniu.

Tomasz Kasiński

Przewodniczący Rady Rodziców