Wywiadówka szkolna i ferie zimowe.

Szanowni Państwo

W sobotę 16 lutego, po apelu zapraszamy rodziców na wywiadowkę. Uczniowie otrzymają posumowanie postępów i będzie okazja do indywidualnej rozmowy z nauczycielem. W sobotę 2 marca będzie okazja porozmawiać z panią Igą Rutkowską i panią Moniką Kopańską Pruszko, ponieważ nie będą w szkole w najbliższą sobotę.

10 lutego 2019 roku minęła 79 rocznica pierwszej deportacji naszych rodaków z kresów na Syberię. W sobotę 16 lutego w naszej auli wystawiona będzie bardzo ciekawa wystawa, która przedstawi jak nasi rodacy żyli na kresach w osadach wojskowych w okresie przedwojennym. Zapraszamy.

Przypominam Rodzicom i opiekunom, że dla bezpieczeństwa naszych uczniów nie wolno wchodzić na górne piętra. Jeśli Państwo się spóźnią na zajęcia lub chcą wcześniej odebrać swoje dzieci, proszę zgłaszać się do pani Krystyny Olenskiej w recepcji. Dziękuję za współpracę w tej sprawie.

W sobotę 16 lutego rozpoczynamy ferie zimowe, które potrwają jeden tydzień. Wracamy do szkoły w sobotę 2 marca. Życzę udanych ferii.

Danuta Antonik