Kaziuk Wileński – 3 marca 2019r.

Drodzy rodzice / opiekunowie,

‘Kaziuk Wileński’ zbliża się wielkimi krokami, w tym roku wypada 3 marca jak zwykle w niedzielę. Czeka nas wszystkich dużo pracy, więc podobnie jak w zeszłych latach liczymy na Waszą pomoc i wsparcie.

Terminy przygotowań:

1. Od następnej soboty tj. 9/16.02.2019 i 2.03.2019 organizujemy zbiórkę fantów przeznaczonych na Kaziuka. Mile widziane są: książki, płyty, zabawki, słodycze i inne przedmioty, które macie ochotę przeznaczyć na ten cel.
  2. W sobotę 16.02.2019 tradycyjnie już odbędzie się ‘Sobota Karnawałowa’. Prosimy o fanty w formie butelek na Tombolę (płyny różnego rodzaju: napoje, alkohole, szampony inne) w tym dniu Zapraszamy wszystkie dzieci do przyjścia w strojach karnawałowych.
  3. Prosimy o przygotowanie domowych ciast, które będą sprzedane podczas Kaziuka, zbiórka ciast odbędzie się w sobotę 2.03.2019 w szkole, oraz w dniu Kaziuka 3.03 w Sali parafialnej.

4.      Utalentowane artystycznie dzieci i rodziców zapraszamy do stworzenia własnych prac będziemy sprzedawać na stoisku „Rękodzieło Rodziców”

1. Wszystkie osoby chętne do pomocy / przygotowań w tej imprezie – Prosimy o zgłaszanie się do nas.

Wersja .pdf kliknąć tutaj