Legitymacje uczniowskie i nauczycielskie.

Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

Otrzymaliśmy przesyłkę z Konsulatu RP z legitymacjami szkolnymi na rok 2018/2019. Z uwagi na zbliżające się święta Bożego Narodzenia, w najbliższą sobotę w szkole, będziemy wydawać ww. legitymacje. Z uwagi na obowiązujące przepisy RODO (GDPR) legitymacje może odebrać tylko osoba do tego upoważniona (adresat, jego opiekun lub osoba z upoważnieniem). NIE BĘDZIEMY ROBIĆ ŻADNYCH WYJĄTKÓW, więc prosimy o potraktowanie sprawy poważnie, poinformowanie bliskich i znajomych.

Dla osób, które z różnych powodów nie będą mogły odebrać legitymacji przed świętami, będzie istniała możliwość ich odbioru w nowym roku.

Jednocześnie informujemy, że Państwa wnioski zostały przekazane do Konsulatu w takie samej formie w jakiej złożyli je Państwo w naszej szkole. Za wszelakie pomyłki i niedociągnięcia serdecznie przepraszamy. Jednocześnie informujemy, że za radą Konsulatu w sprawie jakiejkolwiek korekty należy się kontaktować bezpośrednio z Konsulatem.

Rada Powierników