Legitymacje szkolne 2018/2019r.

Drodzy Rodzice i Nauczyciele,

Przez najbliższe dwa tygodnie będziemy przyjmowali wnioski o wydanie nowej lub przedłużenie ważności legitymacji.

Wszystkie osoby, które z różnych powodów nie zdążą złożyć wniosku ww. podanym terminie, będą mogły ubiegać się o legitymację, osobiście w polskim konsulacie.

Wniosek można pobrać w tym miejscu lub odebrać z recepcji szkoły. Z powodów administracyjnych Konsulat akceptuje tylko wnioski wydrukowane dwustronnie (na jednej kartce).

Osoby składające wniosek o przedłużenie ważności, muszą dołączyć do wniosku legitymację. Szczegółowe informacje i odpowiedzi na pytania, po sobotnim apelu 13.10 o godz. 9.15. Prosimy przekazać znajomym, którzy nie będą na apelu.

Prosimy o czytelne wypełnianie wniosków (bez skreśleń czy poprawek) i składanie ich w wyznaczonym terminie. Osoby ubiegające się o swoją pierwszą legitymację składają wniosek w recepcji szkoły a osoby ubiegające się o przedłużenie ważności, składają wniosek wraz z legitymacją w auli po apelu szkolnym lub przed odbiorem dzieci w auli przed godz. 12.40.

Odbiór legitymacji przewidziany jest w grudniu przed przerwą świąteczną.

Rada Powierników