KAZIUK WILEŃSKI 2012 – podsumowanie

4 marca 2012 r. w sali parafialnej odbyła sie coroczna impreza szkolna pod nazwą „Kaziuk”. Jest to największe przedsięwzięcie szkolne, które w całości jest organizowane przez rodziców, nauczycieli i sympatyków naszej szkoły. Całkowity dochód z Kaziuka przeznaczany jest na potrzeby Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. św. Stanisława Kostki w Manchester.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami udało nam się zorganizować wiele atrakcji. Każdy znalazł coś interesującego dla siebie.  W imieniu Rady Rodziców chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które pomogły zorganizować naszego Kaziuka (kolejność przypadkowa):

Ogłoszenia – Marek Mykytyn

Muzyka – Jacek Kropielnicki

Tombola – Irena Wilczyńska, Edek Wilczyński, Jola Tanianis-Hughes

Przychodnia Szkolna – Dr Aleksandra Makojnik, Dr Małgorzata Misterek, Dr Paweł Arkuszyński, Piel. Ewa Arkuszyńska, Nina Makojnik

Gadżety – Jacek Kropielnicki, Basia Kropielnicka

Bibeloty – Gosia Hancock, Fusia Kosior

Loteria – Jan Grzywiński

Henri Lloyd – Kasia Budzińska

Książki, CD, DVD – Jan Rapacz, Ryszard Berechuła

Miód i Rośliny – Bogdan Trybuchowski

Zabawki – Teresa Hercyk i Ala Ashby wraz z dziecmi, Hubert Kasiński (uczeń), Kamil Rojek (uczeń)

Rysowanie – Iga Rutkowska

Malowanie Twarzy – Aldona Demucha, Alusia Malinowska, Magdalena Walczak

Cukiernia – Katarzyna Kasińska

Szczęśliwy Los – Agnieszka Borkowicz, Patrycja Hoffman

Stoisko Wiejskie – Karolina Ratajewska

Kuchnia – Zosia Gwizdek, Zosia Blicharz, Justyna Cieśniowska, Rafał Dembski, Jolanta Kochanik, Bożena Malinowska, Basia Azzopardi, Urszula Bednarek,  Agnieszka Herba, Ewelina Łyjak
Marysia Nielsen, Renata Przybyłek, Dominika Kucharska

Gaelic Coffee – Lucyna Marczak, Elżunia Jay, Richard Jay, Natasha Jay

Ciasta – Jan Czerski, Ewa Rojek, Artur Rojek

Palemki – Agnieszka Rutkowska, Wiktor Rutkowski, Wioleta Jackiewicz

Praca Dzieci – Dominika Kucharska, Renata Przybyłek

Serduszka – Zofia Leszczyńska, Irena Stonehewer

Stół Szkolny – Barbara Goodwin

Dotacje dla Szkoły – Dr Andrzej Różycki

Ogólna Pomoc – Krysia Grzywińska, Danusia Malinowska

Licytacja Dużego Misia – Jacek Stricker, Magda Stricker

Szczególne podziękowania kieruję w kierunku sympatyków naszej szkoły i starszej Polonii. Mimo, że nie są bezpośrednio związani ze szkoła (np. ich dzieci zakończyły naukę) to jednak rok w rok licznie biorą udział w przygotowaniach do i obsłudze Kaziuka.

Specjalne podziękowania należą się firmom, które w różny sposób przyczyniły się do organizacji Kaziuka a były to: Aga Food LTD, Polish Bakery, Polish Housing Society Ltd, Henri-Lloyd Limited, Euromark Travel i sklep Cool Country.

Jednocześnie w tym miejscu chciałbym gorąco podziękować wszystkim odwiedzającym, którzy swoim udziałem w Kaziuku wsparli finansowo naszą szkołę. Przepraszam za lekkie potknięcia w obsłudze, szczególnie w kuchni – cały czas nabywamy wprawy w organizowaniu tak dużej imprezy i z roku na rok jest coraz lepiej.

W tym miejscu możecie państwo przejrzeć Kaziukową galerię. Mały komunikat – jeżeli ktoś dysponuje zdjęciami z Kaziuka i chciałby się nimi podzielić proszę o kontakt – postaram sie dołączyć je do naszej galerii.

A na koniec chciałbym wszystkich zaprosić na kolejnego Kaziuka!