Koniec roku szkolnego 2017/2018.

Zbliżamy się do końca roku szkolnego i po raz kolejny chciałabym wyrazić moją wdzięczność rodzicom za wszelką pomoc, wspaniałą współpracę i nieocenione wsparcie w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania naszej szkoły.

Przypominam że zgodnie z zmianami w Prawie Ochrony Danych Osobistych (RODO) do 7 lipca należy podpisać formularz rejestracyjny. Zwracam uwagę że brak podpisanego nowego formularza szkolnego skutkuje brakiem gwarancji miejsca dla dziecka w nowym roku szkolnym.

Chciałabym podziękować rodzicom, którzy zwrócili podręczniki, lektury i wypożyczone książki z szkolnej biblioteki. Ostateczną datą zwrotu jest sobota 30 czerwca. Podobnie jak w latach ubiegłych za podręczniki/lektury, które są uszkodzone lub nie zostały zwrócone, rodzice będą musieli zapłacić 10 funtów na poczet zakupu nowych książek.

Wciąż poszukujemy nauczycieli do pracy woluntarnej w naszej szkole. Wymagane wykształcenie kierunkowe lub pedagogiczne. Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować na adres szkolny [email protected]

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w sobotę 7 lipca w Sali sportowej, w naszej siedzibie Loreto High School. W celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły, proszę o podporządkowanie się dyżurnym na parkingu i sprawne przemieszczenie się po terenie szkoły.

Zakończenie roku szkolnego rozpoczniemy o godz.10.00 Mszą św. Dziękuję nauczycielce, asystentom i rodzicom z klas pierwszych którzy wspólnie przygotowali Liturgię Słowa. Po Mszy uroczyste zakończenie roku i rozdanie nagród i świadectw.

Życzę udanych wakacji, wspaniałego wypoczynku i mnóstwa ciekawych przygód.

Danuta Antonik

Dyrektor szkoły

PS. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej www.polskaszkolamanchester.org i profilu na Facebooku gdzie prężnie działa prywatna grupa Rodziców dzieci z naszej szkoły. Są to najlepsze miejsca z przydatnymi informacjami o naszej szkole.