Komunikat Dyrektora szkoły na II semestr.

Szanowni Państwo 

Bardzo serdecznie dziękuję za przybycie na Jasełka i wszelką współpracę podczas przygotowań Jasełek, w kawiarence i przy sprzątaniu Sali po występie. Specjalne uznanie i podziękowanie należy się autorce i reżyserce pani Agnieszce Staszak, za przygotowanie tak pięknych Jasełek które przybliżyły nam nasze  polskie tradycje i prawdziwe znaczenie Bożego Narodzenia. Podziękowania dla Dyrektora Scholi  pana Pawła Dawidziuka, pani Agaty Majchrowskiej  za wspaniałe dekoracje oraz naszym uczniom. 

 

Wywiadówka odbędzie się w sobotę 10 lutego po apelu. Zapraszam rodziców do klasy gdzie po krótkim przemówieniu każdy uczeń od przedszkola do kl II licealnej otrzyma oceny semestralne. Jeżeli Państwo nie mogą przyjść na wywiadówkę proszę zapoznać się z ocenami. Można umówić się z nauczycielem na indywidualną rozmowę.  

W niedzielę 11 marca w Sali parafialnej odbędzie się tradycyjny Kaziuk. Do 17 lutego i w sobotę 3 marca można składać przedmioty na sprzedaż podczas Kaziuka: książki, płyty CD, DVD i Blue-Ray, bibeloty, biżuterię, zabawki w dobrym stanie, bombonierki i słodycze oraz fanty na loterię. Nie przyjmujemy odzieży, butów lub urządzeń elektrycznych. 

Ciasta domowego wypieku prosimy dostarczyć w sobotę 10 marca w szkole lub 11 marca w Sali parafialnej.  

 

10 lutego odbędzie się Sobota karnawałowa. Rada Rodziców bardzo prosi aby każdy uczeń przyniósł zwyczajową butelkę na tombolę. Jeżeli Państwo chcą podarować alkohol bardzo proszę zostawić w administracji. Członkowie rady rodziców przejdą po klasach i zbiorą pozostałe  butelki. W tym dniu uczniowie mogą przyjść do szkoły ubrani jak na bal przebierańców.  

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom za wykonane dyżury i pomoc w kawiarence rodziców. Państwa pomoc jest niezbędna i bardzo ceniona. 

17 lutego rozpoczynamy ferie zimowe. Sobota 24 lutego wolna.  

Wracamy 2 marca. Apel o godzinie 9.00. Termin płatności czesnego za drugi semester upływa 03.03.2018.

 

Z poważaniem 

Danuta Antonik 

Dyrektor Szkoły