Komunikat Dyrektora szkoły – lipiec 2017

Szanowni Państwo,

Zbliżamy się do końca roku szkolnego i po raz kolejny chciałabym wyrazić swoją wdzięczność rodzicom za wszelką pomoc, wspaniałą współpracę i nieocenione wsparcie w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania naszej szkoły .

Chciałabym podziękować rodzicom, których dzieci zwróciły podręczniki, lektury i wypożyczone książki z naszej szkolnej biblioteki. Przypominam, że 8 lipca mija ostateczny termin zwrotu ww. pomocy naukowych. Podobnie jak w latach ubiegłych za podręczniki i lektury, które zostały uszkodzone lub nie zostały zwrócone, rodzice będą musieli zapłacić 10 funtów na poczet zakupu nowych książek.

W sobotę 8 lipca ostatnia okazja do odebrania legitymacji uczniowskich w tym roku szkolnym.  Proszę o zgłoszenie sie do pana Tomasza Kasińskiego w auli od godz. 9.30. Legitymacje wydajemy za okazaniem dokumentu toższamości rodzica/opiekuna.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w sobotę 15 lipca w tej samej auli Loreto High School gdzie odbywają się sobotnie apele.

Rozpoczniemy o godz 9.30 Mszą świętą.  Po Mszy uroczyste zakończenie roku i rozdanie nagród. Następnie nauczyciele, uczniowie i rodzice udadzą się do klas gdzie będą wręczone świadectwa i pamiątki. Dziękuję nauczycielcom, asystentom i rodzicom z klas pierwszych którzy wspólnie przygotują Liturgię Słowa.

Życzę udanych wakacji, wspaniałego wypoczynku i mnóstwa ciekawych przygód.

Z poważaniem

Danuta Antonik

Dyrektor Szkoły