Komunikat Dyrektora szkoły na czerwiec 2017

Szanowni Państwo

1. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do pomyślnej organizacji tegorocznej Akademii 3 Maja i kawiarenki rodziców.
  2. W tym tygodniu p.Tomasz Kasiński wyśle wnioski legitymacji uczniów do Konsulatu RP w Manchesterze. Poinformujemy Państwa o terminie odbioru.
  3. W tym roku egzaminy z języka polskiego AS (pierwsza część dużej matury) odbyły się 24 maja a A2 (druga część dużej matury) odbędą się 7 czerwca. Egzaminy będą zdawali uczniowie z klas licealnych. Egzamin GCSE( (mała matura) odbędzie się w dniach 15 i 20 czerwca do której przystąpią uczniowie z klasy IV Gimnazjum.
  4. Wycieczka do Laxton Hall 17 go czerwca

Proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami –

WYJAZD: Zbiórka o 7.00 na parkingu przy sali parafialnej

Wyjazd punktualnie o 7.30

ODJAZD: Wracamy do autokaru o godz. 17.00

Odjazd punktualnie o godz. 17.15

Wracamy do sali parafialnej około 20.30

Jedziemy i wracamy z Laxton Hall tym samym autokarem.

Regulamin Wesołego Dnia Dziecka Laxton Hall 2016

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników na terenie Laxton Hall obowiązuje zakaz

• picia alkoholu
  • zażywania narkotyków
  • palenia własnego BBQ’s
  • palenia papierosów

Wszyscy dbamy o porządek terenu i zachowujemy się kulturalnie. Dbamy o swoje rzeczy oraz o bezpieczeństwo innych uczestników. Organizatorzy mają prawo usunięcia gości, którzy nie podporządkowują się do powyższego regulaminu.

Danuta Antonik