Pierwsza sobota nowego roku 2016/2017

Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

Pierwsza sobota w szkole za nami! Serdecznie wszystkim dziękujemy i cieszymy się z tak dobrej frekwencji na rozpoczęciu roku.

Dziękujemy za stosowanie się do instrukcji osób obsługujących parking szkolny. Jest to szczególnie ważne w związku z używaniem przez dzieci placu parkingowego podczas przerwy.

Pragniemy państwu przypomnieć, iż w związku z przepisami o ochronie dzieci (z ang. Safeguarding Children),  rodzice pozostający w szkole po apelu muszą wpisać się do książki gości, która znajduje się w recepcji szkoły. Po rejestracji otrzymają identyfikator „Visitor”, który upoważnia ich do przebywania w stołówce szkolnej.

Dziękujemy za zrozumienie i stosowanie się do powyższych zasad.

Z poważaniem,

Rada Powierników

Dear Parents and Guardians,

With the first Saturday of the new term behind us, we’d like to thank you for such a good attendance and also for safely complying with the directions of our car park attendant.

We wish to remind you, that under Child Safeguarding regulations, parents and guardians who wish to stay on the premises during lessons, must sign in at Reception, wear the 'Visitor’

ID badge provided and then go to and remain in the Dining Hall until the end of lessons.

Thank you for understanding.

Sincerely,

The Board of Trustees