Zakończenie roku szkolnego 2015/2016 – w Loreto High School.

Zbliżamy się do końca roku szkolnego i po raz kolejny chciałabym wyrazić moją wdzięczność rodzicom za wszelką pomoc, wspaniałą współpracę i nieocenione wsparcie w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania naszej szkoły .

Chciałabym podziękować rodzicom, którzy zwrócili podręczniki i lektury szkolne. Podobnie jak w latach ubiegłych za podręczniki/lektury, które są uszkodzone lub nie zostały zwrócone, rodzice będą musieli zapłacić 10 funtów na zakup nowych książek.

W sobotę 16 lipca przed Mszą świętą prosimy oddać wypożczone książki z naszej szkolnej biblioteki.

Wciąż poszukujemy nauczycieli do prowadzenia klas gimnazjalnych. Wymagamy posiadania wykształcenia kierunkowego/pedagogicznego. Poszukujemy również katechety do nauczania religii w  klasach 1-4 i asystentów do klas szkoły podstawowej. Zgłoszenia wraz z CV proszę kierować na adres szkolny [email protected].

UWAGA! Inaczej niż zazwyczaj tym razem uroczyste zakończenie roku szkolnego odbędzie się w sobotę 16 lipca w auli/kaplicy w naszej siedzibie Loreto High School.

O 10.00 Msza św. Dziękuje nauczycielce, asystentom i rodzicom z przedszkola i zerówki którzy wspólnie przygotowali Liturgię Słowa. Po mszy świętej odbędzie się uroczyste zakończenie roku i rozdanie nagród. Następnie nauczyciele, uczniowie i rodzice udadzą się do klas gdzie będą wręczane świadectwa i pamiątki.

Życzę udanych wakacji, wspaniałego wypoczynku i pełno ciekawych przygód.

Danuta Antonik