Komunikat Kierownika – 7 czerwca 2016r.

 

„Dwujęzyczność – inwestycja w rozwój osobowy i intelektualny DzieckaPol”

Serdecznie zapraszamy Rodziców i Opiekunów na prelekcję o dwujęzyczności dzieci w dniu 12 czerwca 2016, godz. 13.30 – 14.00, w Sali parafialnej. Spotkanie prowadzi p. Danuta Anna Antonik, Kierownik Szkoły i p. Marta Błyszczyk, Przewodnicząca Rady Rodziców.

*********************************************************************************

Wycieczka na Wesoły Dzień Polskiego Dziecka w Laxton Hall

Wycieczka do Laxton Hall 18-go czerwca

Szanowni Państwo,

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami –

WYJAZD: Zbiórka o 7.00 na parkingu przy sali parafialnej

Wyjazd punktualnie o 7.30

ODJAZD: Wracamy do autokaru o godz. 17.00

Odjazd punktualnie o godz. 17.30

Wracamy do sali parafialnej około 20.30

Jedziemy i wracamy z Laxton Hall tym samym autokarem.

Regulamin Wesołego Dnia Dziecka Laxton Hall 2016

Z troski o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników na terenie Laxton Hall obowiązuje całkowity zakaz:

* picia alkoholu

* zażywania narkotyków

* palenia własnego BBQ’s

* palenia papierosów

Wszyscy dbamy o porządek terenu i zachowujemy się kulturalnie. Dbamy o swoje rzeczy oraz o bezpieczeństwo innych uczestników. Organizatorzy mają prawo usunięcia gości, którzy nie będą przestrzegali obowiązującego regulaminu

Danuta Antonik

Kierownik szkoły

***********************************************************************************************

Zapisy na rok szkolny 2016 – 2017

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczystych im. św. Stanisława Kostki w Manchester informuje, że zapisy do szkoły na nowy rok szkolny 2016/2017 dla dzieci, które będą miały skończone 3 lata odbędą się w Sali Parafialnej przy kościele Miłosierdzia Bożego w Manchester w niedzielę 26 czerwca, 3 i 10 lipca od godziny 11.00 do 13.30. Po wypełnieniu Formularza Rejestracyjnego należy wpłacić 50 funtów gotówką w celu rezerwacji miejsca na liście. Ta suma będzie odliczona od kwoty czesnego we wrześniu.