Komunikat Kierownika Sobota 21 maja 2016

Szanowni Państwo
Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom którzy pomagali podczas Kaziuka, Akademii 3 Maja i w kawiarenkach rodziców. Dziękuje również za wykonane dyżury. Państwa pomoc jest niezbędna i bardzo ceniona.

Wycieczka na Wesoły Dzień Wesołego Dziecka do Laxton Hall w sobotę 18 czerwca. Zachęcam do udziału w wycieczce. Uprzejmie proszę o składanie wypełnionych formularzy rejestracyjnych w administracji. Przypominam ze zgłoszenia przyjmujemy do soboty 4 czerwca.

Z okazji nadchodzącego dnia Matki załączam wierszyk jednej z naszych uczennic.
maj

Dla bezpieczeństwa naszych uczniów przypominam że dzieci muszą czekać w stołowce/auli na rodziców po zakończeniu zajęc a nie na parkingu/podwórku.

Dziękuję pani Agnieszce Herbie która zorganizowała nasz udział w „Achievement Day” gdzie możemy promować naszą szkołę. Dziękuję rownież rodzicom i zespołowi który przedstawił nasze piękne tańce: kujawiaka i oberka.
Jeszcze w tę sobotę przyjmujemy zapisy na nowy rok szkolny, dzieci które posiadają rodzeństwo w naszej szkole.
25 maja nasi uczniowie zdają egzamin AS, 15 czerwca i 21 czerwca egzaminy GCSE a 21 czerwca A2. Życzymy powodzenia.

Pani Ewa Chudzio będzie miała ostatnie spotkanie z rodzicami w sobotę 25 czerwca. Proszę zapisywać się w administracji.

Po sobocie 21 maja rozpoczynamy ferie wiosenne. Sobota 28 maja jest wolna. Wracamy do szkoły w sobotę 4 czerwca.

Z poważaniem
Danuta Anna Antonik
Kierownik