Laxton Hall

Szanowni Państwo

Wesoły Dzień Dziecka Polskiego w Laxton Hall przypada w tym roku 18 czerwca. Układ dnia będzie podobny do poprzednich lat: konkursy – muzyczny, recytatorski, kucharski i artystyczny; drużynowe zawody piłki nożnej, siatkówki, netball, i dwóch ogni. Zjeżdżalnie, kucyki, BBQs, kawiarnie, itd. Więcej szczegółów na stronie PMS oraz plakacie.

  • Dzieci od przedszkola do klasy 4 włącznie muszą jechać z opiekunem.
  • Zamówiliśmy trzy autokary. Uczniowie otrzymali formularze zgłoszeniowe. Wypełnione formularze wraz z oplatą za wycieczkę należy przekazać administracji.
    Termin zgłoszeń do 4 czerwca.
  • Dzieci których opiekunowie/rodzice wpłacili czesne za cały rok szkolny jednorazowo i w terminie, jadą na wycieczkę do Laxton Hall bez dodatkowych opłat, ale muszą wypełnić formularz zgłoszeniowy i przekazać administracji.
  • Koszt wyjazdu dzieci £5.00 – dorośli £10.00

 

Z poważaniem
Danuta Anna Antonik
Kierownik