Przerwa świąteczna

Szanowni Państwo

W sobotę 12 grudnia rozpoczynamy ferie świąteczne. Chciałabym podziękować rodzicom za udzieloną pomoc i wspaniałą współpracę. W tym dniu odbędzie się również spowiedź adwentowa.

W niedzielę 13 października o godzinie 12.00 odbędzie się nasza Msza szkolna. Liturgię słowa przygotowuje klasa 6. Chciałabym zachęcić do licznej obecności. Z góry dziękujemy rodzicom za ciasta i pomoc w kawiarence.

Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom konkursu na kartkę świąteczną. Wielkie podziękowania dla rodziców, którzy pomagali swoim dzieciom w przygotowaniu znakomitych kartek. Jury miało nie lada problem w wyłonieniu najlepszej pracy. Wygrały kartki wykonane samodzielnie przez dzieci.

Wracamy do szkoły w sobotę 9 stycznia. Apel o godzinie 9.00 a po apelu zapraszam rodziców uczniów z klasy IV gimnazjalnej, I i II licealnej na krótkie ale bardzo ważne zebranie o zapisach na egzaminy na poziomie GCSE i A level.

W związku z wizytą św. Mikołaja, jak co roku panie z Olpa Photography wykonały dla nas nieodpłatnie setki zdjęć. Prosimy o śledzenie naszej strony i profilu Facebook na których zostaną zamieszczone zdjęcia i informacja w jaki sposób można zamawiać zdjęcia grupowe i indywidualne. Cały dochód ze sprzedaży zdjęć będzie przeznaczony na potrzeby naszej szkoły.

Od stycznia będzie możliwość skorzystania z porad psychologa pani Ewy Chudzio. Wszelkie informacje będą dostępne w administracji.

Dzisiaj w naszej szkole odbyła się zbiórka funduszy na rzecz biednych dzieci. Nasi uczniowie przeprowadzający kwestę uzbierali £103,35! Serdecznie dziękujemy! Pieniądze zostaną przekazane siostrom Albertynkom, które pracują na Syberii pomagając tamtejszym biednym i bezdomnym dzieciom.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składam najserdeczniejsze życzenia radosnych Świąt w cieple rodziny, zdrowia i energii na co dzień i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.

Danuta Antonik