Komunikat Kierownika i konkurs na kartkę świąteczną

Szanowni Państwo

Chciałbym podziękować wszystkim rodzicom, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w trakcie pierwszych miesięcy w naszej nowej szkole. Proszę o dalszą bieżącą pomoc w zapewnieniu sprawnego funkcjonowania szkoły.

Pozwolę sobie przypomnieć rodzicom, że jeśli chcą aby dziecko odebrała inna niż rodzic osoba, należy złożyć informację na piśmie w administracji, przed rozpoczęciem zajęć.

Proszę rodziców o zachęcanie dzieci do udziału w konkursie na projekt kartki świątecznej. Wykonane kartki należy oddać do administracji do 28 listopada br.

KONKURS KARTKI SWIATECZNEJ

Szukamy odpowiednio wykwalifikowanego nauczyciela-wolontariusza do nauczania starszych uczniów. Każdy zainteresowany proszony jest o przesłanie CV na e-mail szkoły.

W tym roku rozpoczęliśmy nowy kurs polskiego dla dorosłych na poziomie podstawowym. Chętnych proszę o zgłaszanie się się do szkoły, gdzie udzielimy dalszych informacji.

Rodziców uczniow z klasy 4 do III gimnazjum proszę o oczekiwanie na odbiór dzieci po lekcjach w auli/kaplicy. Natomiast rodziców przedszkolaków i uczniów do klasy 3 włącznie proszę o zaczekanie do godz. 12.35, a następnie udanie się po odbiór swoich dzieci do poszczególnych klas.

Z poważaniem,
Danuta Antonik