Komunikat Kierownika szkoły 05.03.2015

Bardzo serdecznie dziękuję  Pani Marcie Błyszczyk, nauczycielom, radzie, uczniom, rodzicom i dobrodziejom naszej szkoły którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji udanych Kaziuków 2015r.
Z przykrością zawiadamiam, iż siostra Teresa musiała wyjechać do Polski na leczenie i odpoczynek. Planuje powrót w kwietniu. Z tego powodu, do Wielkanocy, nie będzie lekcji religii w młodszych klasach.
7 marca po apelu zapraszamy rodziców na Wywiadówkę.
Również w tą sobotę odbędą się rekolekcje wielkopostne dla uczniów z klas 5 do II licealnej
Sobota 21 marca w Uniwersytecie w  Manchester odbędą się Warsztaty dla uczniów z klas licealnych. Bardzo bogaty i ciekawy program. Dodatkowych informacji udzielają panie Monika Kopańska-Pruszko iJulita Perlikowska-Tomasik.
Również 21 marca odbędzie się Spowiedź Wielkanocna i rozpoczniemy ferie wielkanocne. Wracamy do szkoły w sobotę 11 kwietnia.
Niedziela 22 marca o godzinie 12.00 kolejna Msza szkolna. Liturgię słowa przygotowuje klasa 3. Zachęcam do licznego udziału.
W związku z Konkursem Ortograficznym Szkół Polonijnych w Północnej Anglii, który odbędzie się 28 marca 2015 w Polskiej Szkole w Manchester z siedzibą w St. Antony’s Catholic College, Bradfield Road, Urmston, Manchester M41 9PD., 14 Marca w naszej szkole odbędą się eliminacje dla naszych uczniów.
Wszyscy którzy napiszą dyktando z najmniejszą ilość błędów ortograficznych będą reprezentowali naszą szkołę w ogólnokrajowym Konkursie. Życzę powodzenia
Danka Antonik