Komunikat Kierowniczki szkoły

Drodzy Rodzice,

Jubileuszowy Konkurs Piosenek Patriotycznych
Chciałabym bardzo serdecznie podziękować wszystkim r odzicom, którzy pomogli w jakikolwiek sposób w zapewnieniu udanego konkursu w niedzielę. Gratulacje dla naszych zwycięzców i brawa dla wszystkich dzieci, które brały udział. Mnie jpozytywnym akcentem było rozczarowujące zaledwie 50% dzieci uczestniczących w konkursie. Nasza następna impreza – Jasełka – odbędzie się 1 lutego 2015. Chciałabym prosić Państwa o wsparcie, a jeśli z jakiegoś powodu dziecko nie będzie w stanie wziąć udziału, prosimy o kontakt z wychowawcą klasy.

Ważna informacjaw sobotę 29 listopada apel rozpocznie się o 9.00, a zajęcia kończą się o godzinie 12.30. Bardzo prosimy o punktualne odbieranie dzieci.

Dzień Misia
Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez pluszowego misia. Miś jest najlepszym przyjacielem dziecka, nawet niektórzy dorośli trzymają z sentymentu swojego pluszaka. W najbliższą sobotę, 22 listopada, dzieci z klasy przedszkolnej i klas pierwszych będą obchodziły 112 urodziny pluszowego misia. Z tej okazji każdy uczestnik będzie mile widziany w przebraniu misia.