Komunikat Kierownika Szkoły

Komunikat do Rodziców

1. 5 kwietnia spowiedż wielkanocna i rozpocznamy ferie. Dwie soboty wolne. Wracamy do szkoły w sobotę

26 kwietnia.

2. ZAPISY NA ROK 2014 – 2015.

Polska Szkoła Przedmiotów Ojczytych im. św. Stanisława Kostki w Manchester informuje, że zapisy do szkoły na nowy rok szkolny 2014/2015 dla dzieci, które będą miały skończone 3 lata i mają już w naszej szkole uczące się rodzeństwo odbędą się w dniach : 26 kwietnia, 3,10 i 17 maja w administracji szkoły.

3. Proszę dopilnować aby dzieci nauczyły się swoich ról na Akademię z okazji 3 maja która odbędzie sie 11 maja w Sali Parafialnej o godzinie 13.30. Jeżeli uczeń nie może wziąć udziału w Akademii proszę jak najszybciej powiadomić nauczcielkę.

4. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim rodzicom i przyjaciółom szkoły którzy pełnili dyżury od stycznia. Państwa pomoc jest niezbędna i bardzo doceniona.

5. Z okazji nadchodząch świąt Wielkanocy życzę Wesołego Alleluja, smacznego Święconego w gronie najbliższych i mokrego Dyngusa.

Danka Antonik