Relacja z Kaziuka 2014.

W niedzielę 2 marca odbył się doroczny Jarmark Wileński KAZIUKI organizowany przez naszą szkołę od ponad 50-ciu lat. Jak co roku cieszył się dużą frekwencją odwiedzających. Wszyskie  stanowiska były licznie oblegane, dzieci i dorośli znajdowali szczęście w losowaniach tomboli czy loterii a w bufecie  można było znaleźć smaczny posiłek i słodkości. Cudownie prezentowały się prace dzieci i ściągały wzrok każdego przechodnia. Panowała bardzo przyjazna i radosna atmosfera święta szkoły, święta wiosny, święta młodości. Dziękujemy wszystkich naszym Gościom za odwiedzenie jarmarku, wspólną zabawę i zakupy na stoiskach. Wszystkie zebrane fundusze są przeznaczone na pomoc w prowadzeniu działalności szkoły.

Wszystko to jednak nie byłoby możliwe bez pomocy całej rzeszy pomocników i przyjaciół szkoły. Wielkie podziękowania płyną do naszych sponsorów :  hurtownia i sieć sklepówAGA FOOD, Biuro Podróży EUROMARK, Osiedle Polskie, Firma TVSatMan, sklepy White Eagle i Abakus. Ogromne podziękowania dla Rady Opiekuńczej Szkoły w tym zwłaszcza Janka Grzywińskiego i Tomka Kasińskiego, Przyjaciół, Nauczycieli oraz grona  Rodziców, którzy włączyli się aktywnie w przygotowania i przeprowadzenie jarmarku. Wszystkich pomoc była bezcenna i w znakomity sposób przyczyniła się do sukcesu imprezy – cudowny zespół ludzi z ogromnym sercem i życzliwością dla szkoły.

Tak piękna tradycja musi być kontynouwana….więc do zobaczenia za rok 🙂

Marta Błyszczyk