Kaziuk 2014! – Jarmarki Wileńskie – niedziela 2 marca 2014r.

Szanowni Rodzicie i przyjaciele naszej Polskiej Szkoły Przedmiotów Ojczystych im. św. Stanisława Kostki w Manchesterze.

Chcemy wszystkich serdecznie zaprosić na coroczne Jarmarki Wileńskie organizowane przez Rodziców i Sympatyków Naszej Szkoły.

KAZIUK 2014!

Impreza odbędzie sie w najbliższą niedzielę 2 marca 2014 r. w sali parafialnej przy kościele Bożego Miłosierdzia w Manchesterze, 196 Lloyd Street North, M14 4QB.

w programie:

NAJWIĘKSZA LOTERIA W HISTORII KAZIUKA!!

Główna nagroda: bilet do Polski

– ufundowany przez  Biuro Podrozy Euromark Travel, Sponsor – Euromark Travel, 117A Withington Road, Manchester, M16 8EE, 0161 226 7227, www.euromarktravel.com

druga nagroda: weekend dla całej rodziny w Penrhos – Północna Walia

ufundowany przez – „Osiedle Polskie”

trzecia nagroda:

Zestaw telewizji satelitarnej PREPAID – z opłaconym 1 miesiącem abonamentu – BEZ UMÓW, BEZ ZOBOWIĄZAŃ

ufundowany przez Tv SatMan Adrian Borkowski www.tvsatman.co.uk

czwarta nagroda:

Komplet srebrnej biżuteri YES!

i dodatkowe dwie nagrody – kosze z kosmetykami!!

dostępnych tylko 300 losów!!! wartość nagród wielokrotnie przekracza wartość losów!

WSPANIAŁA POLSKA KUCHNIA

pierogi z mięsem, pierogi ruskie (z serem), bigos, hot dogi, ciasta domowego wypieku, słodycze i soki dla dzieci, stoisko wiejskie – PRAWDZIWY polski smalec z kiszonymi ogórkami

TOMBOLA

setki nagród – alkohol, słodycze itp.

NOWOŚĆ – TOMBOLA dla dzieci!

zapraszamy najmłodszych i starszych – setki atrakcyjnych nagród dla dzieci w każdym wieku

Dodatkowe atrakcje:

stoiska z książkami, płytami DVD, gadżety, bibeloty, miód i rośliny z domowego ogródka, szkolna przychodnia, malowanie twarzy dla dzieci, stoisko z zabawkami!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

zwracamy się również z prośbą do darczyńczów o przekazywanie fantów na powyższe stoiska (butelki z alkoholem na tombole, zabawki etc. – NIE PRZYJMUJEMY ODZIEŻY)

towary będzie można przekazać podczas zajęć sobotnich w szkole, jak również w sobotę w sali parafialnej