Zajęcia szkolne – Sobota, 15 lutego 2014r.

Drodzy Rodzice!
Przypominam że sobota 22 lutego jest wolna. Wracamy do szkoły 1 marca.
W niedzielę 16 lutego zachęcam rodziców i uczniów do udziału w Mszy św o godz. 12 upamiętniajęcej 74 rocznicę masowej deportacji Polaków na Syberię. Polecam również wystawę w sali parafialnej organizowanej przez Muzeum Kresów.
Szkolna Msza św. w niedzielę 23 lutego o godzinie 12. Zachęcam do licznego udziału.
2 marca odbędzie się tradycyjny Kaziuk, nasza główna impreza szkolna, z której dochód przeznaczony jest na pomoc naszej szkole. Proszę o liczną pomoc w przygotowaniu sali, w kuchni, przy stoiskach i w sprzątaniu sali po Kaziuku. Chętni do pomocy proszeni są o zgłaszanie się do administracji. Dalsze informacje o Kaziuku na stronie szkolnej.
8 marca, po apelu, odbędzie się bardzo ważne spotkanie rodziców w celu omówienia Kaziuka i zbliżającej się wywiadówki. Dalsze informacje w następnym komunikacie.
Danka Antonik