Szanowni rodzice i sympatycy naszej Szkoły. Polska Macierz Szkolna zwróciła sie do polskich szkół sobotnich z poniższym apelem:

zwrócono się do nas o umożliwienie kontaktu z rodzicami polskich dzieci, w celu poproszenia ich o wypełnienie ankiety będącej częścią badania doktorskiego na temat migracji i jej powiązań z wychowywaniem dzieci.

Jeżeli uznają Państwo za stosowne, proszę o przekazanie tego e-maila rodzicom dzieci Państwa szkół.

U dołu maila znajduje się adres mailowy doktorantki przeprowadzającej badanie, można się z nią kontaktować w razie pytań czy wątpliwości.

Prośba do rodziców o wypełnienie ankiety

Chciałabym zaprosić wszystkich polskich rodziców do wypełnienia ankiety dotyczącej urodzenia i wychowywania dzieci w Wielkiej Brytanii.

Nazywam się Barbara Janta i ankieta ta jest częścią mojego badania doktorskiego na Universytecie w Warwick. W moim badaniu koncentruję się na zagadnieniu, w jaki sposób rodzicielstwo wpływa na decycje Polaków o pozostaniu w Wielkiej Brytanii lub powrocie do Polski. Szczególnie cenne bedą dla mnie opinie rodziców, którzy wychowują dzieci urodzone w Wielkiej Brytanii, oraz osób, które planują powiekszenie się rodziny w najbliższym czasie. Więcej informacji o mnie i moim badaniu dostępne jest tutaj.

Badanie jest anonimowe i zajmuje ok. 15-20 minut. Badanie dostępne jest na poniższej stronie internetowej:

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na emaila [email protected]

Z góry dziękuje za okazaną pomoc!

Barbara Janta

Doctoral Researcher